Technicy budownictwa na Dniach VIP-a w Hurtowni Budowlanej Bricoman
W dniu 17 kwietnia 2023 r. uczniowie klasy 1 TBU (technik budownictwa) pod opieką Pani Izabeli Kopryk oraz Pana Zenona Bahonko uczestniczyli w zorganizowanych w sklepie Bricoman Dniach VIP-a.
Mieliśmy okazję spotkać się z najważniejszymi producentami i dystrybutorami materiałów budowlanych i narzędzi, jak również uczestniczyć w szkoleniach praktycznych prowadzonym przez znanych i cenionych ekspertów z branży. Zapoznanie się z przestawioną bogatą ofertą producentów materiałów budowlanych i technologii pozwoliła poznać aktualne trendy rynkowe branży.
Wśród wystawców prezentowały się m.in. takie firmy jak CEKOL, kerakoll, Wolfcraft, KREISEL, fischer, Atlas, Fox Dekorator, Kubala, Soudal, Caparol, Weninger.
Dodane: 2023-04-18, przez: Ewa Toczek