Konkurs na film promujący rodziny zastępcze pn. „MAM TAK SAMO JAK TY”
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej, Dział Opieki nad Rodziną i Dzieckiem organizuje konkurs na film krótkometrażowy skierowany do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu Miasta Biała Podlaska pn. „MAM TAK SAMO JAK TY”. Konkurs organizowany jest w ramach Kampanii promocyjno – informacyjnej, dotyczącej rodzicielstwa zastępczego.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu jednominutowego filmu o tematyce dotyczącej postrzegania rodzicielstwa zastępczego, obrazu dziecka wychowującego się w rodzinie zastępczej widzianego oczami młodego człowieka.

Konkurs rozpocznie się w dniu 31 marca 2023 r. i trwać będzie do dnia 28 kwietnia 2023 r.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 15 maja 2023 r.

Uczestnikiem konkursu jest osoba, ewentualnie grupa osób (max. 6 osób), którzy przystąpią do niniejszego Konkursu na zasadach określonych w niniejszym regulaminie.
Organizator przyzna nagrody główne za I, II, III miejsce oraz wyróżnienia: I miejsce – voucher Empik o wartości 600 zł oraz bon na realizację sesji zdjęciowej; II miejsce – voucher Empik o wartości 400 zł oraz bon na realizację sesji zdjęciowej ; III miejsce – voucher Empik o wartości 200 zł oraz bony na pizzę o wartości 200 zł. Celem konkursu jest:
- promowanie idei rodzicielstwa zastępczego,
- zwiększenia akceptacji społecznej dla wychowanków rodzin zastępczych,
- kształtowanie postaw prospołecznych wśród dzieci i młodzieży.

Dodane: 2023-04-12, przez: Ewa Toczek