Spotkanie z przedstawicielem firmy Global Wind Service Poland Sp z o.o.
W ramach współpracy z pracodawcami uczniowie w zawodach technik elektryk, technik mechatronik, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej spotkali się z Panem Przemysławem Szydłowskim, przedstawicielem firmy Global Wind Service Poland Sp z o.o. zajmującej się montażem i naprawą turbin wiatrowych. Jest to duńska firma o zasięgu globalnym, z oddziałem w Szczecinie, realizująca budowę farm wiatrowych na całym świecie. Uczniowie w czasie spotkania mogli zapoznać się z nowoczesnymi trendami w zakresie budowy elektrowni wiatrowych oraz informacjami dotyczącymi możliwości podjęcia zatrudnienia w firmie i warunkami pracy. Spotkanie przekonało ich, jak bardzo poszukiwani są fachowcy w zawodach, w których się kształcą.
Dodane: 2023-04-01, przez: Ewa Toczek