SZKOLENIE Z DORADZTWA ZAWODOWEGO "MóJ DEBIUT W śWIECIE PRACY"
Jak co roku, 30 marca 2023 r. nasza szkoła miała  przyjemność gościć Panią Renatę Kowal, doradcę zawodowego z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białej Podlaskiej. Pani Renata prowadziła ciekawe szkolenie pt. "Mój debiut w świecie pracy", adresowane tegorocznym maturzystom i uczniom kończącym szkołę branżową. Warto wyposażyć młodzież w wiedzę o tym, jaki wybór mają po ukończeniu szkoły średniej, zarówno edukacyjny, powiększający kwalifikacje, jak i przygotowujący do poszukiwania pracy. Uczniowie uzyskali odpowiedź na jaką pomoc mogą liczyć z Urzędu Pracy oraz jak nie utracić ubezpieczenia zdrowotnego. Te i wiele innych interesujących tematów dotyczących rynku pracy, z pewnością ułatwią dalszą karierę, czego życzymy naszym przyszłym absolwentom.
Dodane: 2023-03-31, przez: Ewa Toczek