świętowali pierwszy dzień wiosny na spektaklu „Biały Sad” Teatru Słowa
Uczniowie klas 1 A, 1 B, 2 A i 2 B (Szkoły Branżowej I stopnia Nr 2) świętowali pierwszy dzień wiosny oglądając spektakl bialskiego Teatru Słowa "Biały sad" w Bialskim Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego. Był to ciekawy i poruszający, współczesny komediodramat, angażujący widza w opowiadaną historię.
Akcja utrzymana w stylu opowiastki kolejowej, ze zmieniającymi się pasażerami, była odważną próbą zaprezentowania różnych postaw społecznych z morałem.
Widowisko Jacka Daniluka zaskakuje świetną dramaturgią. W spektaklu zagrali: Faustyna Wojdakowska, Bożena Juchimiuk, Danuta Szaniawska, która też reżyserowała spektakl, Tadeusz Humin, Dariusz Bieliński, Anka, Wiktoria Kościńska, Marzena Borkowska, Ewa Wawrzyniak, Bożena Jaroszuk – Różycka i Anna Bańbura.

Bardzo serdecznie polecamy ten spektakl.
Dodane: 2023-03-21, przez: Ewa Toczek