Mistrzostwa Szkoły w koszykówce
W dniu 7.03.2023 r. odbył się finałowy turniej o Mistrzostwa Szkoły w Koszykówce. Do rozgrywek zgłosiło się 12 drużyn klasowych, które we wcześniejszym terminie rozegrały eliminacje w grupach. Zwycięzcy grup awansowali do turnieju głównego w którym to padły następujące wyniki:
 PóŁFINAŁY:
  • 2TS - 4TEM - 18 : 16
  • 4TEI - 2TI - 8 : 9
MECZ O 3 MIEJSCE
  • 4TEM – 4TEI - 21 : 18
 MECZ O 1 MIEJSCE
  • 2TS – 2TI - 18 : 17 po dogrywce.
Jak widać po wynikach rywalizacja była zacięta i przysporzyła sporo emocji sportowych.
W skład zwycięskiej klasy wchodzą: /stoją od lewej/ Władyczuk Krystian (kpt.), Filimon Patryk, Sacharczuk Patryk, Kobyliński Szymon, Kirejczyk Damian oraz /w dole od lewej/ Szaniawski Kamil, Cydejko Błażej, Kowieski Jakub i Wojciechowski Kacper.
Wszystkim drużynom gratuluję sportowej postawy i wyników.

Rozgrywki zorganizował i przeprowadził Pan Jacek Szyc.

Dodane: 2023-03-08, przez: Ewa Toczek