Technicy budownictwa poznawali tajniki wykonywania pokryć dachowych z kamienia n
W dniu 7.03.2023 r. uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 im. F. Żwirki i S. Wigury w Białej Podlaskiej w zawodzie technik budownictwa poznawali tajniki wykonywania pokryć dachowych z kamienia naturalnego. Łupek naturalny okazuje się bardzo ciekawą propozycją dla budownictwa XXI wieku. Pod okiem specjalisty z zakresu pokryć dachowych i systemów elewacyjnych Pana Dawida Koziołka z firmy śląskie Kruszywa Naturalne sp. z o.o uczniowie mogli samodzielnie przygotować elementy do montażu jak również wykonać fragment pokrycia dachowego.
Szkolenie składające się z części praktycznej i teoretycznej zakończyło się wręczeniem certyfikatów.

Dodane: 2023-03-07, przez: Ewa Toczek