KLASA 3 A MISTRZEM SZKOŁY W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ
Tradycyjnie  w okresie zimowym odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Halowej Piłce Nożnej. W tym roku do rozgrywek zgłosiło się 18 reprezentacji klasowych. W pierwszej fazie turnieju, która trwała od 13 do 16 lutego mecze odbywały się  w 4 grupach eliminacyjnych. Reprezentacje klas do poszczególnych grup trafiły wyniku losowania. W grupach grano systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcy poszczególnych grup eliminacyjnych utworzyły grupę finałową, która składała się z czterech zespołów. W finale, który odbył się 24 lutego grano tym samym systemem co w eliminacjach. Po rozegraniu 36 meczów można było wyłonić Mistrza Szkoły.
Mistrzem Szkoły w roku szkolnym 2022/23 została klasa 3 A.
Reprezentację klasy tworzyli: Jakub Kobyliński, Marcel Gała, Mateusz Antonowicz, Jakub Czuba, Adam Walo, Patryk Fydrych i Dawid Welik.
Drugie miejsce zajęła klasa 3 TS,
Trzecie 2 TI,
Czwarte 2 TEM.

Gratulacje dla zwycięzców oraz podziękowania wszystkim grającym za godne reprezentowanie swoich klas i grę fair play podczas turnieju.

Zawody zorganizował, prowadził i sędziował Pan Tadeusz Michalczuk.

Dodane: 2023-02-26, przez: Ewa Toczek