Nauczyciele na Microsoft EduDay
10 lutego kadra pedagogiczna z dyrektorem mgr inż. Ryszardem Dołęgą na czele, uczestniczyła w Microsoft EduDay - edukacyjnym wydarzeniu organizowanym przy współpracy z Prezydentem Miasto Biała Podlaska Michał Litwiniukiem.
Patronat honorowy nad spotkaniem objęło również Ministerstwo Edukacji i Nauki oraz Ośrodek Rozwoju Edukacji.
W ramach EduDay mogliśmy liczyć na:
  • dwie równoległe agendy – dla nauczycieli/dyrektorów szkół oraz dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego odpowiedzialnych za oświatę,
  • inspirujące rozwiązania jak w sposób prosty i efektywny realizować kierunki polityki oświatowej państwa w obszarze technologii oraz zarządzać szkołą za pomocą rozwiązań Microsoft,
  • wykłady i szkolenia ekspertów edukacyjnych: Agnieszki Halickiej, Edyty Borowicz-Czuchryty, Rafała Lwa-Starowicza, Artura Rudnickiego oraz innych,
  • udział w warsztatach,
  • wymianę doświadczeń przy filiżance pysznej kawy lub aromatycznej herbaty,
  • spacer po strefie stoisk z ciekawymi rozwiązaniami edukacyjnymi partnerów Microsoft.
Dodane: 2023-02-12, przez: Ewa Toczek