Konkurs umiejętności fryzjerskich „MAŁA METAMORFOZA” pod hasłem „Kobieca fryzura
Jeśli jesteś uczestnikiem OHP i kształcisz się w zawodzie fryzjer weź udział w Konkursie umiejętności fryzjerskich „MAŁA METAMORFOZA” pod hasłem „Kobieca fryzura z warkoczem”.

CELE KONKURSU:
1.    Ukazanie walorów pracy fryzjera, jako formy działalności artystycznej.
2.    Pobudzenie i rozwijanie kreatywności i zainteresowań uczniów.
3.    Doskonalenie umiejętności praktycznych uczniów.
4.    Współzawodnictwo i konfrontacja umiejętności zawodowych.
5.    Kształcenie przedsiębiorczości i stworzenie szans ludziom młodym, twórczym i ambitnym, chcącym wykazać się polotem, wyobraźnią, dobrym gustem i poczuciem estetyki.

TERMIN I  MIEJSCE KONKURSU:
Konkurs odbędzie się 07.03.2023 r. w godzinach 12.00 – 15.00 w internacie ECKiW OHP w Białej Podlaskiej przy ul. Sikorskiego 5.

UWAGA:
Do konkursu zakwalifikowane zostaną 2 osoby z naszej szkoły, które zgłoszą chęć uczestnictwa w konkursie do 21.02.2023 r.. Kartę zgłoszenia należy złożyć w siedzibie internatu w Białej Podlaskiej przy ul. Sikorskiego 5.

ORGANIZATORZY:
Europejskie Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy