Ferie na Brzeskiej!
Pierwszy dzień aktywnych ferii w Zespole Szkół Zawodowych nr 2, dedykowany uczniom szkół podstawowych, uważamy za zrealizowany.

Mieliśmy przyjemność gościć dzieci i młodzież, którzy z zainteresowaniem wzięli udział w zajęciach z projektowania i drukowania 3D, projektowania Arduino, a także z grafiki komputerowej.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się Warsztaty rysowania długopisem 3D, które wraz z programem multimedialnym "Eduterapeutica Nastolatki" są wykorzystywane podczas zajęć rewalidacyjnych i terapii pedagogicznej w klasach integracyjnych.

Goście mogli zobaczyć pracownie zawodowe wyposażone w nowoczesne pomoce dydaktyczne, pozyskane w ramach projektu „Fachowcy z Brzeskiej”.

Tego typu zajęcia techniczne pomagają w łączeniu wiedzy teoretycznej z praktycznymi umiejętnościami, a w przyszłości mogą pomóc młodym ludziom dokonania wyboru kierunku kształcenia i szkoły.

Zapraszamy na kolejne ciekawe zajęcia, zgodnie z grafikiem umieszczonym na fb i stronie internetowej szkoły.
Dodane: 2023-01-17, przez: Ewa Toczek