UWAGA UCZNIOWIE KLAS PIERWSZYCH
Ruszyła kolejna edycja naboru wniosków o przyznanie stypendium z programu „Lubelska Kuźnia Talentów edycja II” w kwocie 350 zł /miesiąc, wypłacane od 1 stycznia 2023 r. do 31 października 2023 r., czyli razem 3 500 zł.
Warunki ubiegania się o stypendium z programu „Lubelska Kuźnia Talentów edycja II”
Uczeń musi spełniać co najmniej jeden z poniższych warunków:
a)    uzyskał średnią semestralnych ocen klasyfikacyjnych ze wszystkich przedmiotów zawodowych wyższą lub równą 4,75 lub w przypadku uczniów branżowej szkoły wyższą lub równą 4,50,
LUB
b)    uzyskał średnią semestralnych ocen klasyfikacyjnych ze wszystkich przedmiotów kluczowych* wyższą lub równą 4,75, lub w przypadku uczniów branżowej szkoły wyższą lub równą 4,50,
* przedmioty kluczowe to: biologia, geografia, chemia, fizyka, informatyka, języki obce nowożytne, matematyka lub przedsiębiorczość.
Wniosek o stypendium wraz z załącznikami należy złożyć w terminie 2-17 stycznia 2023 r., a termin wystawienia ocen semestralnych w naszej szkole jest do 31.01.2023 r., dlatego we wniosku będziemy opierać się o oceny przewidywane na semestr.
Zainteresowani uczniowie mogą zgłosić się do Pani Edyty Michalczuk do sali 311, do dnia 9.01.2023r.

UWAGA:
Uczeń, który w ostatnim zakończonym roku szkolnym (czyli w klasie ósmej szkoły podstawowej) był laureatem lub finalistą konkursów lub olimpiad itp. i nie spełnia powyższego kryterium, proszę aby zgłosił się do Pani Edyty Michalczuk do sali 311, do dnia 9.01.2023 r. w celu sprawdzenia czy może on ubiegać się o to stypendium z pominięciem powyższego kryterium.

Dodane: 2023-01-02, przez: Ewa Toczek