BóG SIę RODZI – spotkanie wigilijne

W czwartek 22 grudnia 2022 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie wigilijne pod tytułem: “Bóg się rodzi”. Akademia rozpoczęła się od odczytania fragmentu Pisma świętego przez Pana Sergiusza Nikitina, który następnie wręczył dyplomy uczniom za udział w XXXIII Olimpiadzie Teologii Katolickiej - Pelplin 2023. W świąteczny nastrój nauczycieli oraz pracowników szkoły wprowadzili uczniowie, prezentując bożonarodzeniowy montaż słowno-muzyczny, przygotowany przez Panią Agnieszkę Alikowską i Panią Annę Kozłowską.
Na zakończenie głos zabrał dyrektor szkoły Ryszard Dołęga złożył wszystkim obecnym świąteczne życzenia, spokoju, radości ze wspólnego przebywania w rodzinnym gronie, spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.
Koncert był świetną okazją do zaprezentowania swoich talentów przez młodzież szkolną. Całość wystąpienia wzbogaciła magiczna dekoracja przygotowana przez Panią Annę Zgorzałek, Panią Magdalenę Najdyhor, Panią  Agnieszkę Gawdę, Panią Alicję Ocimek i Panią Ewę Toczek.

Niech nadchodzące święta Bożego Narodzenia
przyniosą szczęście i pomyślność,
niech moc wiary i siły doda otuchy
w zmaganiu się z codziennością.
Niech Nowy Rok będzie czasem pokoju i realizacji osobistych zamierzeń.
Wesołych świąt Bożego Narodzenia
Dodane: 2022-12-22, przez: Ewa Toczek