Kiermasz ciast
W dniach 5 i 6 grudnia w szkole odbył się kiermasz wypieków zorganizowany przez klasę 4 TG, Szkolne Koło Wolontariatu oraz Samorząd Uczniowski. Za symboliczną kwotę, można było kupić przeróżne ciasta, babeczki i orzeszki. Wypieki sprzedawane były na przerwach, a wybierać było w czym. Akcja odniosła ogromny sukces, nauczyciele, pracownicy i uczniowie z chęcią kupowali nasze słodkości. Dochód ze sprzedaży został przeznaczony na cele własne.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy skusili się na kawałek ciasta - zarówno nauczycielom, pracownikom jak i uczniom!
Dodane: 2022-12-20, przez: Ewa Toczek