Tytuły, które wprawią Cię w świąteczny nastrój
święta i okres świąteczny to wyjątkowy czas, w którym mamy szansę odpocząć, złapać oddech od codziennych obowiązków i nacieszyć się towarzystwem najbliższych.
Wczujcie się w ten magiczny czas, zwolnijcie tempo i spędźcie czas na robieniu tego, co sprawia Wam przyjemność.
My - biblioteka szkolna, proponujemy lekturę książek, które wprowadzą Was w ten świąteczny nastrój.
Wyłączcie komputer, odłóżcie na bok telefon. Poznajcie niezwykłych bohaterów i ich równie niezwykłe historie. Może wśród propozycji, które dla Was przygotowaliśmy znajdziecie coś dla siebie.
Biblioteka szkolna Z A P R A S Z A !!!

Dodane: 2022-12-13, przez: Ewa Toczek