Mamy powód do dumy i radości!
Z przyjemnością informujemy, że Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej ogłosiła wyniki VIII Regionalnego Konkursu Fotograficznego „Zaczynając od wiersza… – Adam Mickiewicz Kurhanek Maryli”.

Do konkursu przystąpiło 29 uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu Białej Podlaskiej i okolic.
Prace uczestników oceniała zacna komisja w składzie: Dorota Bojarczuk-Dziurda, Anna Siekielewska (Biblioteka Pedagogiczna), Piotr świderski (Fotoklub Podlaski) i Tadeusz Żaczek (Stowarzyszenie Polskich Artystów Fotografików).
Bohaterem konkursu, który godnie reprezentował naszą szkołę jest
Gabriel Rychtik – uczeń klasy 2 TG (technik grafiki i poligrafii komputerowej).

Gabriel Rychtik, pokonując 27 uczestników zdobył III nagrodę.
Konkurs polegał na wykonaniu fotografii do fragmentu wiersza Adama Mickiewicza „Kurhanek Maryli”.

Serdecznie gratulujemy także Adamowi Wilkowi z klasy 2TG za uczestnictwo.

Koordynatorem konkursu była Biblioteka Szkolna, a opiekunem merytorycznym Pani Marta Bąkowska.

Konkurs objęty był patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego.

Dodane: 2022-12-02, przez: Ewa Toczek