Uczniowie Technikum Nr 2 na szkoleniu z zakresu technik dekoratorskich - BRICOMA
W dniu 28.10.2022 r. uczniowie Technikum Nr 2 z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 im. F. Żwirki i S. Wigury w zawodzie technik budownictwa i technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej brali udział w szkoleniu na terenie składu materiałów budowlanych BRICOMAN w Białej Podlaskiej z zakresu technik dekoratorskich. Specjalista z firmy FOX DEKORATOR  z Grupy ATLAS w sposób praktyczny zaprezentował wykorzystanie  różnych materiałów i narzędzi z bardzo ciekawymi efektami końcowymi. Uczniowie mogli zadawać pytania i sami spróbować swych sił z nową technologią.

Opiekę podczas wyjścia dwóch grup sprawowali Pan Sławomir Anklewicz i Pan Zenon Bahonko.

Dodane: 2022-11-02, przez: Ewa Toczek