Doskonalenie nauczycieli – Adobe Illustrator I+II
W dn.17-21.10.2022 r. realizowane było 40- godzinne szkolenie pn. „Adobe Illustrator I+II”. Zajęcia odbywały się w siedzibie Akademii IT Media w Warszawie. Większość czasu to ćwiczenia praktyczne przy komputerze poprzedzone krótkim teoretycznym wstępem. Szkolenie prowadzone było w małych grupach. Każdy uczestnik miał do dyspozycji samodzielne stanowisko komputerowe oraz najnowszą wersję aplikacji.
Wsparciem w projekcie objęto dwie nauczycielki przedmiotów zawodowych, które po zakończeniu szkolenia otrzymały „Certyfikat ukończenia kursu”.
Celem kursu było poznanie zaawansowanych technik tworzenia i edycji grafiki komputerowej oraz podstaw składu z wykorzystaniem Adobe Illustrator.
Zakładane rezultaty uczenia po kursie:
  • wiedza: zapoznanie z narzędziami programu Adobe Illustrator, poznanie zasad pracy z obiektami wektorowymi, tworzenie grafik wektorowych, przekształcanie zdjęć w grafikę wektorową;
  • umiejętności : praca w programie Adobe Illustrator, samodzielne stworzenie i edycja grafiki komputerowej (m.in. reklamy, plakatu, banneru) z wykorzystaniem programu Adobe Illustrator
  • kompetencje społeczne: budowanie i inicjowanie relacji, negocjowanie, praca w zespole, autoprezentacja.
Dodane: 2022-10-24, przez: Wojciech Bagiński