Konkurs miniszybowców
Nawiązując do lotniczych tradycji Białej Podlaskiej organizujemy dla uczniów klas 5-6 szkoły podstawowej konkurs miniszybowców.
Finał konkursu planowany jest w dniu 26.11.2022 r. (sobota), w 99 rocznicę powstania Podlaskiej Wytwórni Samolotów.
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia oraz Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Jana Kochanowskiego otrzymają zestawy do sklejania w swojej szkole, chętni do udziału w konkursie z innych szkół mogą otrzymać zestawy w bibliotece (p. 115) Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 im. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury w Białej Podlaskiej, ul. Brzeska 71, w dniach 16 – 18 listopada, w godzinach 800-1530.
Finał konkursu 26 listopada 2022 r. (sobota) na sali gimnastycznej Zespołu, ul Brzeska 71.
- Rejestracja uczestników od godziny 930.
- Rozpoczęcie konkursu o godz. 1000.
Zapraszamy!

Link do instrukcji wykonania i oblotu: https://youtu.be/JKStn2feOdY