Dzień Papieski w naszej szkole
16 października co roku w Kościele Rzymskokatolickim w Polsce obchodzimy Dzień Papieski – dzień wdzięczności, łączności duchowej z Ojcem świętym Janem Pawłem II i promocji jego nauczania. Tegorocznym tematem XXII Dnia Papieskiego było hasło „Blask Prawdy”.
17 października 2022 r., chcąc upamiętnić Dzień Papieski w naszej szkole, uczniowie klasy 2 TI i 1 A przygotowali ekspozycję i moc słów z encykliki Jana Pawła II Veritatis Splendor – Blask Prawdy. Rozdawane były także kremówki tym, którzy wzięli udział w Quizie Papieskim – co wiesz o Janie Pawle drugim?
Dziękujemy wszystkim za udział, zaangażowanie.

Dodane: 2022-10-18, przez: Ewa Toczek