Prezentacja KANDYDATóW - wybory już 4 i 5 października
Już 4 i 5 października 2022 r. (wtorek i środa), na terenie szkoły odbędą się wybory do zarządu Samorządu Uczniowskiego,
W związku z tym prezentujemy kandydatów do objęcia władzy i wyłonienia przewodniczącego SU.
Naszych kandydatów będzie można poznać lepiej podczas spotkania
w dniu 30 września 2022 r. na korytarzu (parter) o godz. 12.10.

Zapraszamy do wspierania kandydatów.

Oto nasi kandydaci:
BARTŁOMIEJ MAKARUK – kl. 3 TM
Kandydat nr 1
Jestem konsekwentnym w dążeniu do celu oraz pewnym siebie człowiekiem. Pozwala mi to lepiej spełniać swoje funkcje i zadania mi powierzone. Fascynuje mnie komponowanie muzyki elektronicznej. Mam nadzieję, że w przyszłości będzie to moje główne źródło utrzymania. Współpracę z Samorządem Uczniowskim rozpocząłem rok temu. Obecnie zasilam skład pocztu sztandarowego i flagowego w roli asysty.
PROPOZYCJE DZIAŁAń W SU:
Oprócz przewodzenia działań Samorządu Uczniowskiego chciałbym zająć się udoskonaleniem strony internetowej. Zależy mi także na, jak najlepszej atmosferze w szkole, zwłaszcza wśród nowych uczniów. Moje działania skierowane będą w głównej mierze na poprawie jakości życia uczniów w szkole.

ADAM WILK – kl. 2 TG
Kandydat Nr 2
Jestem wesołym i odpowiedzialnym człowiekiem. Moje pozytywne nastawienie do ludzi i świata powoduje, że wzbudzam powszechne zaufanie. Jestem zawsze chętny do pomocy, a przy tym pomysłowy i otwarty na współpracę. Aktywnie udzielam się we wszystkich akcjach szkolnych  i chcę to kontynuować. Interesuję się architekturą i grafiką komputerową. Nie są mi obojętne problemy współczesnego świata, przyrody, zwierząt. Uwielbiam podróże. Chciałbym, aby wszyscy ludzie byli względem siebie życzliwi, dobrzy i pomocni. Moim marzeniem jest także zdobycie dobrego wykształcenia, aby mieć pracę, która pozwoli mi realizować się zawodowo oraz prywatnie.
PROPOZYCJE DZIAŁAń W SU:
Oprócz przewodzenia działań Samorządu Uczniowskiego chciałbym stworzyć na terenie szkoły miejsca, w których przyjemnie można byłoby spędzać przerwy oraz czas wolny. Zależy mi również na uruchomieniu szkolnego radiowęzła, który muzycznie umilałby przerwy oraz chciałbym zagospodarować gabloty i tablice cyklicznymi wystawami prac uczniów.  Podejmę też działania, które umożliwią poprawę warunków naszych toalet. Będę pomysłodawcą wielu akcji szkolnych, które na pewno przypadną uczniom do gustu, np. Dzień Urodzin - dniem zwolnienia z odpowiedzi i niezapowiedzianych kartkówek.

ANGELIKA ZAJĄC – kl. 2 TG
Kandydatka Nr 3
Interesuję się grafiką komputerową, psychologią oraz astronomią. Jestem osobą sympatyczną, pomocną i pracowitą. Z dużą starannością wypełniam zadania mi powierzone. Niejednokrotnie uczestniczyłam w działaniach Samorządu Uczniowskiego. Potrafię odnaleźć się w różnych sytuacjach, również w tych trudnych. Lubię współpracę z ludźmi i rozmawiać z nimi na wszelakie tematy.
PROPOZYCJE DZIAŁAń W SU:
Oprócz przewodzenia działań Samorządu Uczniowskiego chciałabym zająć się organizacją wydarzeń zgodnie z kalendarzem szkolnym, jak również organizacją nowych, zgodnych z potrzebami uczniów i nauczycieli. Chciałabym wzmocnić pozycję szkoły w opinii uczniów poprzez promocję treści i działań podkreślając jej wyjątkowość. Będę podejmować decyzje z korzyścią dla uczniów i szkoły. Zadbam o wsparcie nowoprzybyłych uczniów.

Dodane: 2022-09-28, przez: Ewa Toczek