Ognisko integracyjne klas 1A i 1B
Niedawno rozpoczął się kolejny rok szkolny. Dla uczniów klas pierwszych Szkoły Branżowej I stopnia Nr 2 to kolejny etap nauki w nowym środowisku. Nowe przedmioty, nowi wychowawcy i nauczyciele ale także nowe koleżanki i koledzy. 21 września 2022 r. wychowawcy klas Pani Laura Czuhan i Pani Ewa Toczek zorganizowały ognisko integracyjne, które odbyło się w Terenowym Ośrodku Edukacji Ekologicznej w BWiK "WOD_KAN" w Białej Podlaskiej. Pogoda na szczęście dopisała, dobry humor również. Czas minął bardzo szybko na grach zespołowych i pieczeniu kiełbasek. Po ognisku młodzież zwiedziła Park edukacyjny „Małpi Gaj”. Spotkanie integracyjne przyczyniło się do lepszego poznania i zapoczątkowania nowych przyjaźni.
Ten mile spędzony czas na pewno zostanie na długo w naszej pamięci.
Dodane: 2022-09-21, przez: Ewa Toczek