Wybory do władz Samorządu Uczniowskiego - ogłoszenie terminu.
Uczennico/Uczniu!

•    Chcesz mieć wpływ na funkcjonowanie szkoły?
•    Masz fajne pomysły?
•    Jesteś społecznikiem i chcesz zrobić coś nowatorskiego?
•    Jesteś przykładem dla innych?
•    Masz dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie?

WEŹ SPRAWY SZKOŁY W SWOJE RęCE I ZGŁOś SWOJĄ KANDYDATURę!

HARMONOGRAM DZIAŁAń:

1. Wypełniony formularz musisz dostarczyć opiekunom SU
do dnia 27 września  – osobiście lub mailem – wzór formularza w załączniku na stronie szkoły.
2. Do formularza dołącz obowiązkowo swoje zdjęcie.
3. Od 27-30 września - na terenie szkoły trwa Twoja kampania wyborcza – możesz powołać swój sztab wyborczy – wszelkie działania wcześniej skonsultuj z opiekunami SU.
4. 30 września – odbędzie się na terenie szkoły prezentacja kandydatów do Zarządu SU – szczegóły u opiekunów SU – zgłoś się najszybciej, jak możesz!
5. Wybory do Zarządu SU odbędą się poprzez głosowanie w salach w dniu 4 i 5 października.
6. Ogłoszenie wyników wyborów 6 października 2022 r.
7. Treści zawarte w formularzu złożonym przez kandydata, zostaną wykorzystane do prezentacji kandydatów na stronie szkoły i szkolnych mediach społecznościowych.
8. Zapoznaj się z regulaminem i ordynacją wyborczą, które zamieszczone są na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej szkoły.
9. Udział w wyborach musi zatwierdzić wychowawca klasy kandydata, a w przypadku osoby niepełnoletniej - jego rodzic, bądź opiekun prawny.

Zapraszamy do konsultacji – pomożemy i wesprzemy Wasze działania
Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego