WARSZTATY FOTOGRAFICZNE w JANOWIE
Przepięknie deszczowy piątek 9 września grupa uczniów naszej szkoły z klasy 2 TG pod opieką Pani Justyny Jakubczyk, nauczyciela plastyki, spędziła na warsztatach fotograficznych w Stadninie koni w Janowie Podlaskim. Pod okiem Pani Aleksandry i Pani Izabeli – pracowników Muzeum Południowego Podlasia zrealizowaliśmy wszystkie punkty warsztatów: fotografia sylwetki konia (portret statyczny); kompozycja we wnętrzu, kadrowanie oraz zajęcia w plenerze - obiekt dynamiczny, fotografia w ruchu. Nawet ognisko z pieczeniem kiełbasek i dyskoteką udało się wyśmienicie ;)
Przed nami trudny wybór tylko trzech najlepszych ujęć i konkurs „Konie, jeźdźcy, zaprzęgi”.
Dodane: 2022-09-13, przez: Ewa Toczek