Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023
Drodzy Uczniowie!
Wszystkim naszym Uczniom, a szczególnie tym, którzy dzisiaj rozpoczynają przygodę z nauką, życzymy aby spełniły się Wasze marzenia o szkole, aby zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów w następnych etapach edukacji, a szkoła była dla Was tym miejscem, do którego z chęcią będziecie przychodzić i mieć poczucie bezpieczeństwa.
Życzymy Wam dużo zdrowia, energii i zapału w podejmowaniu obowiązków szkolnych, a także wytrwałość w nauce.

Rodzice i Opiekunowie!

Wszystkim Rodzicom i Opiekunom, życzymy cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodzieży oraz licznych miłych przeżyć związanych z osiągnięciami Waszych podopiecznych.

Szanowni  Nauczyciele, Pracownicy!
Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2022/2023 życzymy, aby był to rok spokojnej pracy, dającej satysfakcję osobistą i uznanie otoczenia. Życzymy dużo zdrowia, radości i pomyślności!

Życzy Dyrekcja i Samorząd Uczniowski
Dodane: 2022-09-01, przez: Ewa Toczek