Polska Akcja Humanitarna przesyła podziękowanie za udział w programie „Wiem i Dz
Polska Akcja Humanitarna przesyła podziękowanie:

"Dziękujmy bardzo za udział w programie „Wiem i Działam” w roku szkolnym 2021/2022 i przeprowadzenie zajęć na temat pomocy humanitarnej, działania i złożenie końcowego raportu.
Liczymy na to, że nie jest to nasze ostatnie wspólne działanie i już teraz zapraszamy do udziału w naszych akcjach i programach w kolejnym roku szkolnym! Zapisy ruszą niebawem, a tymczasem życzymy udanych wakacji!"

W projekcie brała udział klasa 2B i Aktywne Dziewczyny z Brzeskiej pod opieką Pani Marty Bąkowskiej.
Dodane: 2022-07-01, przez: Ewa Toczek