DARY ZE ZBIóRKI DLA BIALSKIEGO SCHRONISKA "AZYL" PRZEKAZANE
Dziś z sukcesem zakończyliśmy akcję zbierania darów dla Schronisko "Azyl" Biała Podlaska.

Serdeczne podziękowania za wsparcie potrzebujących zwierząt w imieniu całego Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2, przyjęli
uczniowie z klasy 2 B Kristina Goroszko, Patryk Filipiak, Paweł Jastrzebski, Fabian Elwicki.

Dzięki wsparciu zarówno nauczycieli, jak i uczniów, którym los zwierząt nie jest obojętny, udało się zebrać karmę suchą i w puszkach.

Tym optymistycznym akcentem rozpoczniemy wakacje i we wrześniu liczymy na jeszcze hojniejsze dary, gdyż takie wartości jak współczucie i bezinteresowna chęć niesienia pomocy, nie są nam obce.

Zbiórkę na terenie szkoły nadzorował
Samorząd Uczniowski pod opieką  Pani Laury Czuhan.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.
Dodane: 2022-06-22, przez: Ewa Toczek