Zakodowani
Zakodowani „Zwiadowcy” to zadanie dla miłośników powieści fantasy.
Seria powieści autorstwa australijskiego pisarza Johna Flanagana osadzona jest w fikcyjnym, stylizowanym na średniowiecze świecie. Pierwsza książka z serii, zatytułowana Ruiny Gorlanu, została wydana w Australii w listopadzie 2004 roku, a w Polsce w marcu 2009.

Zadanie polega na odszukaniu trzech kodów QR ukrytych w przestrzeni ICM i biblioteki szkolnej.

Pod każdym kodem znajduje się zadanie interaktywne, którego rozwiązanie pozwala uzyskać jeden wyraz szukanego hasła. Odkryte wyrazy wraz utworzonym przez nie hasłem należy wpisać do Karty Zwiadowcy i przynieść do biblioteki szkolnej.

Właściwe hasło podane bibliotekarzowi otwiera skrzynię ze "skarbami".

Karty Zwiadowcy znajdują się  w ICM i bibliotece szkolnej.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W ZABAWIE  już w środę -  1 CZERWCA

Dodane: 2022-05-31, przez: Ewa Toczek