Trening rowerowy w kamizelkach ledowych - ZSZ Nr 2 BP
Dokładnie 1 czerwca rozpocznie się kolejna edycja zmagań o miano Rowerowej Stolicy Polski. Każdy przejechany w czerwcu rowerem kilometr to punkty dla miasta. Zaangażowani rowerzyści z Białej Podlaskiej już w maju rozpoczęli przygotowania do czerwcowej rywalizacji. Uczniowie naszej szkoły w ubiegłym tygodniu ruszyli na krótki wyjazd, by zweryfikować formę i sprawdzić jak działają ledowe kamizelki. Efekty specjalne to wynik pracy Pana Dyrektora Ryszarda Dołęgi, który dołożył starań byśmy byli widoczni i bezpieczni na rowerowych ścieżkach. Wygląda na to, że śmiało możemy ruszać na nocny rajd :) Korzystając z aplikacji AKTYWNE MIASTA można na bieżąco obserwować jak wygląda nasza pozycja na tle innych rowerzystów. Na kilka dni przed końcem treningu jesteśmy na piątym miejscu wśród wszystkich rywalizujących grup, a na drugim wśród bialskich szkół. Ta pozycja w rankingu to wynik aktywności i zaangażowania pojedynczych uczniów i nauczycieli, którzy swoim ogromnym wysiłkiem kręcą na rowerze setki kilometrów. Wierzymy, że dołożą wszelkich starań by w czerwcu ta aktywność była na najwyższym poziomie. Cieszymy się, że coraz więcej uczniów jeździ rowerem i korzysta z aplikacji AKTYWNE MIASTA. Zachęcamy gorąco całą społeczność szkolną do wspierania naszych liderów i dokładania w czerwcu każdego kilometra na nasz wspólny wynik. Do zobaczenia na ścieżkach rowerowych! :)

Dodane: 2022-05-23, przez: Ewa Toczek