NASZA SZKOŁA WZIęŁA UDZIAŁ W VII EDYCJI TARGóW EDUKACYJNYCH W ŁOMAZACH
Wychodząc naprzeciw potrzebom uczniów ze Szkoły Podstawowej w Łomazach, 25 kwietnia 2022 r. wzięliśmy udział w VII Edycji Targów Edukacyjnych, wraz z innymi szkołami ponadpodstawowymi z powiatu bialskiego.
Uczniowie mogli porozmawiać o zasadach rekrutacji oraz programie nauczania a także otrzymać  broszury rekrutacyjne, w których były informacje o ofercie naszej szkoły, breloczki z nazwą szkoły, wykonane przez uczniów drukarką 3D.

Mamy nadzieję, że targi zachęciły uczniów do wyboru ścieżki edukacyjno-zawodowej w naszej szkole.
Oferta Edukacyjna Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. F. Żwirki i S. Wigury w Białej Podlaskiej
Dodane: 2022-05-12, przez: Ewa Toczek