Spotkanie ze studentami Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskieg
27.04.2022 r. uczniowie klas trzecich: TBG, TEM, TI i TS uczestniczyli w spotkaniu ze studentami Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie. Podchorążowie sierżant Katarzyna Wójtowicz i plutonowy Jakub Dołęzka zapoznali obecnych z ofertą edukacyjną uczelni na studiach wojskowych i cywilnych. Uczniowie dowiedzieli się jakie możliwości dają studia na poszczególnych kierunkach uczelni technicznej. Zebrani zadawali wiele pytań, na które z pasją odpowiadali prowadzący spotkanie.
Dodane: 2022-04-27, przez: Ewa Toczek