Poczet sztandarowy reprezentujący szkołę podczas uroczystości upamiętniających 1
10 kwietnia 2022r. nasi uczniowie dumnie reprezentowali szkołę podczas 12 rocznicy katastrofy lotniczej w Smoleńsku. Po uroczystej Mszy św. w Kościele św. Antoniego w intencji ofiar katastrofy, odbyły się przemówienia Ojca ppłk Bogdana Augustyniaka, Gwardiana Klasztoru Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów w Białej Podlaskiej a także przemówienie prezydenta miasta Biała Podlaska Pana Michała Litwiniuka i przemówienie gości. Następnie nastąpiło złożenie kwiatów i zapalenie zniczy przez delegacje. Uroczystość zwieńczył utwór "Cisza".
Dodane: 2022-04-10, przez: Ewa Toczek