Mateusz Antonowicz i Mateusz Artyszuk uczą się języka hiszpańskiego
W marcu w Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy rozpoczęto realizację kursu języka hiszpańskiego, zajęcia realizowane są w ramach projektu zagranicznych staży zawodowych finansowanego ze środków programu Erasmus +. Dzięki uczestnictwu w zajęciach Mateusz Antonowicz i Mateusz Artyszuk uczniowie klasy integracyjnej 2 A mają możliwość nauczyć się podstaw języka hiszpańskiego oraz zaznajomić z terminologią specjalistyczną w zawodzie, którego uczą się w szkole. W ramach realizacji projektu piętnastu uczestników wraz z kadrą wychowawczą w sierpniu br. wyjadą na dwutygodniowy staż zawodowy do Malagi w Hiszpanii.

Więcej informacji można przeczytać na stronie internetowej Europejskiego Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Roskoszy "Uczą się hiszpańskiego"
Dodane: 2022-04-05, przez: Ewa Toczek