Człowiek - najlepsza inwestycja
„Wiedza – mój sukces” Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Konferencja otwierająca realizację projektu „Wiedza – mój sukces”

3 września 2010 r. w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 im. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury w Białej Podlaskiej odbyła się konferencja otwierająca realizację projektu „Wiedza – mój sukces”.

W konferencji uczestniczyli:
  • p. Daniel Sikona - Dyrektor Szkoły,
  • p. Małgorzata Twarowska – Przygoda – wicedyrektor szkoły,
  • p. Katarzyna Sierpotowska - wicedyrektor szkoły,
  • p. Ryszard Dołęga - wicedyrektor szkoły,
  • Zarząd Projektu w składzie:
    Koordynator projektu – p. Antoni Filipowicz,
    Asystent koordynatora projektu – p. Edyta Michalczuk,
    Specjalista ds. rozliczeń finansowych – p. Monika Starzyńska,
    Specjalista ds. monitoringu i ewaluacji – p. Anna Sawczuk.
  • nauczyciele oraz uczniowie wszystkich klas Technikum Nr 2 w Białej Podlaskiej, do których skierowane są działania zaplanowane w projekcie.
Program konferencji:
  1. Powitanie uczestników konferencji – p. Antoni Filipowicz - koordynator projektu.
  2. Przemówienie dyrektora szkoły, krótka prezentacja Zarządu Projektu – p. Daniel Sikona - Dyrektor Szkoły.
  3. Główne założenia projektu „Wiedza – mój sukces” – p. Antoni Filipowicz - koordynator projektu.
  4. Omówienie szczegółów związanych z wdrażaniem projektu, prezentacja multimedialna – p. Edyta Michalczuk.
  5. Pytania, dyskusja.
  6. Zamknięcie konferencji - p. Antoni Filipowicz - koordynator projektu.
  7. Rozdanie ulotek promujących projekt.