FACHOWCY Z BRZESKIEJ! - edycja 2

2022-04-03

REKRUTACJA – czwarta edycja

Obecnie trwa rekrutacja w ramach czwartej edycji, której pierwszym etapem jest złożenie Formularza zgłoszeniowego. Na jego podstawie zostanie zrekrutowanych 48 osób.
Osoby zakwalifikowane do projektu zostaną poinformowane drogą e-mailową. Warunkiem udziału w projekcie jest podpisanie kolejnych dokumentów, tj.
deklaracji, oświadczenia uczestnika projektu oraz oświadczenie o wyrażeniu zgody na udostępnienie wizerunku i dostarczenie ich do Biura Projektu (s.216) do 22.04.2022 r.
Rodzaje wsparcia dla poszczególnych grup uzależnione będą od zainteresowania zajęciami zadeklarowanymi przez w Formularzu zgłoszeniowym.

1. Zaplanowane zajęcia specjalistyczne dla poszczególnych zawodów:
    • technik mechatronik
    • S2. Programowanie urządzeń mechatronicznych – 60 h
      S11. Programowanie robotów przemysłowych – 60 h
    • technik elektryk
    • S3. Instalator XXI w. – 60 h
      S4. Nowoczesna automatyka domowa i przemysłowa – 60 h
    • technik pojazdów samochodowych i mechanik pojazdów samochodowych
    • S5. Przygotowanie do lakierowania samochodów – 60 h
    • technik informatyk
    • S6. Programowanie i montaż urządzeń mobilnych – 60 h
      S12. Grafika dla informatyka – 60 h
    • technik grafiki i poligrafii cyfrowej
    •  S10. Podstawy animacji komputerowej – 60 h
  2. Zaplanowane zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe i umiejętności uniwersalne
  3. Rodzaje zajęć:
    • K1. Zajęcia kształtujące kompetencje kluczowe: Rozumienie – 20 h
    • K2. Zajęcia kształtujące kompetencje kluczowe matematyczno-przyrodnicze: Matematyka – 20 h
    • K3. Zajęcia kształtujące kompetencje kluczowe matematyczno-przyrodnicze: Fizyka – 20 h
    • K4. Zajęcia kształtujące kompetencje kluczowe matematyczno-przyrodnicze: Geografia – 20 h
    • K5. Zajęcia kształtujące umiejętności niezbędne na rynku pracy – 27 h
    • K6. Zajęcia kształtujące kompetencje kluczowe: Język polski dla cudzoziemców – 20 h.
     Zajęcia dla grup zrekrutowanych w maju 2022 będą realizowane od września 2022 do końca czerwca 2023.
  4. Staże uczniowskie
  5. Staże Uczniowskie będą realizowane w okresie wakacji 2023 r.
    Każdy Uczestnik Projektu otrzyma wsparcie w postaci stypendium i zwrotu kosztów dojazdu.