FACHOWCY Z BRZESKIEJ! - edycja 2

2022-02-25

Kursy i szkolenia dla uczniów

W II tygodniu ferii kontynuowano realizację szkoleń zaplanowanych w ramach Zad.7 Kursy i szkolenia dla uczniów.

Szkolenie pn. „Uprawnienia elektryczne. Eksploatacja do 1 kV ” zrealizowała druga 12-osobowa grupa uczestników, która (po pozytywnie zdanym egzaminie Komisją Egzaminacyjną) uzyskała dodatkowe kwalifikacje uprawniające do wykonywania wszelkich prac dotyczących eksploatacji i montażu urządzeń elektrycznych pod napięciem nie większym niż 1 kV;

Zajęcia praktyczne kontynuowało 12 uczestników szkolenia pn. „Rusztowania budowlano-montażowe metalowe – montaż i demontaż”. Kurs zakończył się egzaminem państwowym i uzyskaniem dodatkowych kwalifikacji.

Również uczniowie biorący udział kursie prawa jazdy kat. B i B+E kontynuowali szkolenie praktyczne przygotowujące do egzaminu.