FACHOWCY Z BRZESKIEJ! - edycja 2

2020-11-24

Już w listopadzie rozpoczynamy rekrutację do Projektu „Fachowcy z Brzeskiej! – edycja 2”.

W pierwszym etapie rekrutacji wyłoniona zostanie 84 – osobowa grupa docelowa wśród uczniów/uczennic klas drugich technikum, Branżowej Szkoły I stopnia (klas ponadgimnazjalnych) oraz trzecich klas technikum.
Wsparcie w ramach Projektu obejmie cztery różne formy: staże uczniowskie, dodatkowe zajęcia specjalistyczne, zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe i umiejętności uniwersalne oraz kursy i szkolenia dla uczniów/uczennic. Zajęcia w tej grupie realizowane będą od stycznia 2021 do końca kwietnia 2022.

Uczestnictwo w Projekcie jest dobrowolne i bezpłatne.
Podstawowym warunkiem uczestnictwa w Projekcie jest zapoznanie się z Regulaminem, respektowanie jego postanowień oraz złożenie dokumentów rekrutacyjnych.
O przyjęciu do Projektu decydować będzie Komisja Rekrutacyjna, która dokona wstępnej kwalifikacji Uczestników/Uczestniczek projektu poprzez weryfikację formalną złożonych dokumentów rekrutacyjnych oraz weryfikację kryteriów rekrutacji.

JAKIE KORZYŚCI MOŻE PRZYNIEŚĆ UDZIAŁ W PROJEKCIE?
- uzyskanie kompetencji kluczowych i umiejętności uniwersalnych niezbędnych na rynku pracy uzupełnienie wiedzy i umiejętności zawodowych poszukiwanych na rynku pracy,
- uzyskanie dodatkowych kompetencji i kwalifikacji zawodowych
- ułatwienie uczestnikom Projektu przechodzenia ze szkoły na rynek pracy, dzięki współpracy Szkoły z pracodawcami
- możliwość zastosowania i pogłębienia zdobytej wiedzy i umiejętności w rzeczywistych warunkach pracy
- możliwość uzyskania wsparcia w postaci stypendium podczas stażu uczniowskiego

Informacje o Projekcie, regulamin oraz dokumenty rekrutacyjne dostępne są na stronie internetowej Zespołu Szkół Zawodowych Nr 2 im. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury w Białej Podlaskiej zsz2.bialapodlaska.pl, zakładka: Projekty i działania, Fachowcy z Brzeskiej! - edycja 2 – REKRUTACJA

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z INFORMACJAMI I WZIĘCIA UDZIAŁU W PROJEKCIE!