III Dzień Profilaktyki Integracji i Rekreacji

Dnia 1 czerwca 2012 roku w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 w Białej Podlaskiej już po raz trzeci odbył się Dzień Profilaktyki Integracji i Rekreacji.

Na imprezę przybyli zaproszeni goście
- pani Anna Żytkowska – Zastępca Naczelnika Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Biała Podlaska
- oraz klasy integracyjne z Publicznego Gimnazjum nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego wraz z opiekunami.

Dyrektor ZSZ nr 2 Pan Daniel Sikona powitał wszystkich przybyłych i dokonał uroczystego otwarcia imprezy. Program imprezy:
  • występ Szkolnego Zespołu Muzycznego prowadzonego przez panią Annę Kozłowską.
  • następnie młodzież gimnazjalna wzięła udział w pokazach chemicznych zademonstrowanych przez uczniów klasy 1 TS2 oraz fizycznych przeprowadzonych przez uczniów klasy 1 TE. Nad całością czuwali nauczyciele – pani Anna Pożaroszczyk oraz pan Jacek Sawczuk.
  • w dalszej części programu można było obejrzeć wzruszający spektakl pt. „Wózek” wykonany przez młodzież ze Szkolnego Koła Teatralnego pod kierunkiem pani Agnieszki Alikowskiej oraz pani Małgorzaty Twarowskiej – Przygody.
  • po spektaklu odbył się pokaz mody, w którym wystąpiły uczennice z klas 1 TT, 1 LPZI1 oraz 2 LPZI1. Modelki zaprezentowały 5 niezwykłych kolekcji: świat dziecięcych marzeń, Last Minute Euro 2012, Pokerowe Zagranie, Modele kwiatowe oraz Wariacje matematyczne. Autorką wszystkich kolekcji była pani Barbara Skrobaczewska – Niewęgłowska.
  • w finałowej scenie programu wystąpiła męska grupa cheerleaderska, prowadzona przez panią Grażynę Zawadzką,
  • w elektryzującej parodii teledysku Rock Party Anthem.
  • po części artystycznej zgromadzona młodzież miała okazję uczestniczyć w grach i zabawach sportowych prowadzonych przez pana Tomasza Pastuszka, panią Bożenę Bajbak oraz pana Jacka Szyca. Zwycięzcy i uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody.

Wszystkim dziękujemy za udział i dobrą zabawę.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z III Dnia Integracji, Profilaktyki i Rekreacji 2012 r.