PRACOWNIE KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO w nowej odsłonie
Dzięki realizacji projektu „Fachowcy z Brzeskiej ! – edycja 2” szkoła ciągle zmienia się. Od początku realizacji projektu na sprzęt i pomoce dydaktyczne zakupione do szkoły wydano już kwotę 2 444 428,65. Całkowity koszt poniesionych zakupów na sprzęt i wyposażenie w II semestrze b.r. to 902 822,61 zł.
Wśród zakupionego wyposażenia warsztatów szkolnych i pracowni kształcenia zawodowego (na kwotę 116 437,55 zł ) można wymienić m.in.: szafy warsztatowe (narzędziowe), stół warsztatowy, szafki wiszące, stoliki, apteczki metalowe, biurka komputerowe wraz z fotelami komputerowymi, mobilne szafki na laptopy, stół montażowy komputerowy i in.
Nowocześnie wyposażone wnętrza sprzyjają nauce i pracy, a tym samym wzrostowi jakości kształcenia zawodowego.
Dodane: 2021-06-23, przez: Wojciech Bagiński