Z sukcesem zakończyliśmy akcję zbierania darów dla bialskiego schroniska "A
Z sukcesem zakończyliśmy akcję zbierania darów dla bialskiego schroniska. Serdeczne podziękowania za wsparcie potrzebujących zwierząt w imieniu całego Zespołu Szkół Zawodowych nr 2, przyjęli uczniowie z klasy 2 B1: Hubert Mangała, Konrad Gassa, Przemek Gicewicz i Paweł Zubelewicz, wraz z towarzyszącymi im nauczycielkami: Panią Laurą Czuhan i Panią Martą Bąkowską. Dzięki zaangażowaniu i wsparciu zarówno nauczycieli jak i uczniów, którym los zwierząt nie jest obojętny, udało się zebrać karmę suchą, w puszkach, koce i pościel. Tym optymistycznym akcentem rozpoczniemy wakacje i z pewnością to nie będzie nasza ostatnia zbiórka dla "Azylu", gdyż jest to postawa godna naśladowania.
Jeszcze raz dziękujemy serdecznie
Dodane: 2021-06-18, przez: Ewa Toczek