Puchar Rowerowej Stolicy Polski
We wrześniu 2020 r. nasza szkoła włączyła się do drugiej edycji projektu Puchar Rowerowej Stolicy Polski. W całym kraju rywalizowały 44 miasta. W Białej Podlaskiej zarejestrowano 25 grup z różnych środowisk, które zdobywały cenne punkty dla naszego miasta. Ogólnopolską rywalizację miast wygrała Nowa Sól z wynikiem 9355 pkt. Biała Podlaska ukończyła ją na drugim miejscu zdobywając 4210 pkt., a indywidualnie mamy lidera tych zmagań. Pan Jacek Jeżewski z TKKF Krzna Biała Podlaska przejechał 7003 km!!! i został zwycięzcą tego projektu. My też do sukcesu naszego miasta dołożyliśmy swoje punkty. Wśród 9 rywalizujących bialskich szkół Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 – zdobył ich najwięcej (164 pkt.). W ogólnym rankingu w Białej Podlaskiej uplasowaliśmy się na 7 miejscu. Na ten, niewątpliwy sukces, pracowało 84 uczniów, nauczycieli i sympatyków naszej szkoły. Oto wyniki rywalizacji: 1. Tomasz Bajkowski z klasy 2 TEM – 1036 km 2. Kacper Użyczyn z klasy 2 TEM – 961 km 3. Daniel Korszun z klasy 2 TEM – 404 km Wyróżniono również uczennicę klasy 2 TBG Natalię Multan – 281 km za rywalizację w kategorii dziewcząt. Nagrody (koszulki z logo) ufundował Urząd Miasta Biała Podlaska. Dziękujemy sponsorom, a uczniom gratulujemy ogromnej wytrwałości w tej trudnej rywalizacji.
Dodane: 2020-10-15, przez: Ewa Toczek