Koncert życzeń z okazji Dnia Matki
Drogi uczniu, Ona kocha bezwarunkową i bezinteresowną miłością. Dla każdego dziecka jest jedyna, najważniejsza na świecie – MATKA, MAMA, MAMI, MAMUSIA… 26 maja to Dzień Matki. Pokażmy im jak bardzo są dla nas ważne, jak je kochamy. Bez wątpienia tego wyjątkowego dnia, MAMY będą mogły liczyć na piękne chwile z Wami, gorące uściski, buziaki i kwiaty od Was, ale zachęcamy też do przekazania życzeń za pośrednictwem strony internetowej naszej szkoły! Wystarczy tylko, że: - w temacie wiadomości napiszesz: Dzień Matki – swoje imię i nazwisko, klasę - w treści wpiszesz swoje życzenia w formie wiersza, tradycyjnych życzeń, złotych myśli itp. Koniecznie podpisz się, by Twoja mama zaglądając na stronę wiedziała, że są od Ciebie(np. Imię i nazwisko, pseudonim, nazwę, którą zna Twoja mama) - swoje życzenia prześlesz do dnia 24 maja na e-mail m.bakowskaok@gmail.com Wszystkie życzenia zostaną zamieszczone na stronie w dniu 25 maja. Dodatkowo zrobisz prezent Swojej MAMIE. Biorąc udziałem w akcji otrzymasz uwagę pozytywną +15 punktów. Do działa!!!!
Dodane: 2020-05-19, przez: Ewa Toczek