Integracja klas pierwszych szkoły branżowej I stopnia w Roskoszy
03 października 2019 r. uczniowie klasy 1 A1 i 1 A2 szkoły branżowej I stopnia wraz z wychowawcami Panią Anna Kozłowską, Panią Agnieszka Cholewińską i opiekunem Panią Ewą Toczek wyjechali na imprezę integracyjną do Roskoszy. Tuż po przyjeździe na miejsce zostaliśmy oprowadzeni przez Pana Marcina Szydłowskiego po Wiosce Ginących Zawodów, która mieści się na terenie Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania OHP. Młodzież miała możliwość zwiedzenia pracowni, gdzie mogła poznać warsztaty w zawodach: tkacza, kowala i kołodzieja. W każdej pracowni uczniowie mogli zobaczyć odpowiedni sprzęt, maszyny i narzędzia stosowane do wykonywania danego zawodu oraz wyroby rękodzielnicze. Później zaproszono nas na poczęstunek, gdzie wszyscy zintegrowali się przy wspólnym ognisku, a także ciepłej zupie i smacznym cieście. Składamy szczególne podziękowania Pani Katarzynie Deneko i Pani Renacie Golczewskiej, wychowawcom OHP za zaproszenie i miły pobyt w ECKiW OHP w Roskoszy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
Dodane: 2019-10-03, przez: Ewa Toczek