Dzień Liczby Pi
14 marca 2019 r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Liczby Pi. Uczniowie zmagali się z łamigłówkami, nie tylko matematycznymi. Dużym zainteresowaniem cieszyły się rebusy, krzyżówki oraz konkurencja polegająca na wypisaniu jak największej liczby wyrazów zawierających „pi”. Ponadto 21 uczniów mających w imieniu lub nazwisku ukrytą literę „pi” otrzymało immunitety gwarantujące im prawo do nieprzygotowania na wszystkich zajęciach lekcyjnych w dowolnym dniu marca. Największą liczbę punktów w "konkursach z matematyką w tle" zdobyli uczniowie z klasy 2 TT : Jakub Stroiński, Kacper Nowak oraz Kacper Stankiewicz. Zwycięzcom gratulujemy !!!!!! Zabawę zorganizowały: Pani Ewa Kimicka, Pani Edyta Rypina oraz Pani Anna Sawczuk.
Dodane: 2019-03-15, przez: Ewa Toczek