Stypendyści „Lubelskiej kuźni talentów 2016 - 2019”
    Miło nam poinformować, że pięciu uczniów naszej szkoły:
  • Michał Bańkowski z klasy 4 TES (technik elektryk),
  • Igor Kościuczuk z klasy 4 TS2 (technik pojazdów samochodowych),
  • Kacper Marciniak z klasy 3 TMS (technik pojazdów samochodowych),
  • Michał Tkaczyk z klasy 4 TBU (technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej),
  • Adam Trocewicz z klasy 4 TS2 (technik pojazdów samochodowych),
  • otrzymało stypendia w ramach programu stypendialnego „Lubelska kuźnia talentów 2016-2019”. Są one przyznawane uczniom szczególnie uzdolnionym w zakresie przedmiotów zawodowych. Stypendia w wysokości 400 zł na miesiąc, będą wypłacane od 1 września 2018 r. do 30 czerwca 2019 r. (razem 4 000 zł). 11 grudnia 2018 r., na uroczystej Gali w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, nastąpi wręczenie stypendiów przez Marszałka Województwa Lubelskiego. Serdecznie gratulujemy naszym zdolnym i pracowitym uczniom! Jednocześnie mamy nadzieję, że stypendium będzie jeszcze bardziej motywowało do kształcenia się i rozwijania swoich zainteresowań zawodowych oraz przyczyni się do kolejnych sukcesów naszych uczniów.
Dodane: 2018-12-11, przez: Wojciech Bagiński