MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE RęCZNEJ
W naszej szkole w dniu 30.11.2018 r. odbył się FINAŁOWY TURNIEJ MISTRZOSTW SZKOŁY W PIŁCE RęCZNEJ. Do rozgrywek zgłosiło się osiem drużyn klasowych, a po rozegraniu meczów w grupach do finału awansowały 4 reprezentacje. Wyniki meczów turnieju głównego: PóŁFINAŁY: • 2TMN - 4TBU - 11 : 8 • 4TES - 1TS - 11 : 4 MECZ O 3 MIEJSCE • 4TBU - 1TS - 11 : 8 MECZ O 1 MIEJSCE • 2TMN - 4TES - 11 : 9 MISTRZEM SZKOŁY została klasa 2 TMN w skład, której wchodzą: /stoją od lewej/ Krukowski Damian, świderski Rafał, Korniluk Patryk, Myć Paweł, Gadomski Bartosz, Mikiciuk Jakub oraz Reza Mateusz i Markowski Patryk. Gratuluję wszystkim zawodnikom sportowej postawy oraz uzyskanych wyników. Rozgrywki zorganizował i przeprowadził p. Jacek Szyc.
Dodane: 2018-12-01, przez: Wojciech Bagiński