20-lecie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej
Jubileusz obchodzono 28 września 2018 r. w siedzibie WORD. Wzięli w nim udział byli dyrektorzy i pracownicy, obecna kadra oraz zaproszeni goście, w tym dzieci i młodzież z bialskich szkół.
    Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 3 TMS: • Kacper Marciniak • Mateusz Waszczuk • Jakub Ludwiczuk • Jakub Gomulski wraz z opiekunem – panem Sławomirem Oleszczukiem
W trakcie imprezy można było zobaczyć pokaz akcji ratunkowej w wykonaniu strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej, radiowozy policji i straży granicznej, pokaz pracy laboratorium policyjnego, czy też pojazdy jakimi dysponuję bialski ośrodek egzaminacyjny. Uczniowie mieli również okazję do rozmowy z egzaminatorami pracującymi w bialskim WORD i uzyskania odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące państwowych egzaminów na prawo jazdy. Wszystkim Pracownikom bialskiego WORD życzymy sukcesów i satysfakcji z pracy oraz kolejnych co najmniej 20-u lat propagowania bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Dodane: 2018-10-16, przez: Ewa Toczek