LED BOYS - VIDEOKLIP
Zapraszamy do obejrzenia videoklipu LED BOYS "Obudź w sobie myśl techniczną" Autor tekstu piosenki promującego szkołę: Anna Zgorzałek Wykonanie piosenki: Bartosz Bomba Bo w mojej szkole jest wszystko co trzeba: Moc, niebanalność, sens życia i wiedza. Odkrywam siebie, walczę ze słabością I wciąż pracuję nad osobowością. OBUDŹ JUŻ DZIś TECHNICZNĄ W SOBIE MYśL! OBUDŹ JUŻ DZIś TECHNICZNĄ W SOBIE MYśL! Na nudę, banał tutaj miejsca nie ma… lecz rzeczy ważne – techniczna idea… Postaw na barwność, mądrość i odkrywczość, Bo arcynudna niszczy w życiu wszystko! OBUDŹ JUŻ DZIś TECHNICZNĄ W SOBIE MYśL! OBUDŹ JUŻ DZIś TECHNICZNĄ W SOBIE MYśL! W szkole chłopaki wiele zdziałać mogą. Dom wymurują, płytki też ułożą, Auto naprawią - dla nich to jest gratka! światło montują- idzie im jak z płatka! OBUDŹ JUŻ DZIś TECHNICZNĄ W SOBIE MYśL! OBUDŹ JUŻ DZIś TECHNICZNĄ W SOBIE MYśL! Pasją mych ziomków jest informatyka. Na komputerach tworzą majstersztyki. Jeśli chcesz zostać częścią tej załogi – Już dziś zapraszam w mojej szkoły progi! OBUDŹ JUŻ DZIś TECHNICZNĄ W SOBIE MYśL! OBUDŹ JUŻ DZIś TECHNICZNĄ W SOBIE MYśL!
Dodane: 2018-06-08, przez: Ewa Toczek