Dzień Otwarty 2018
21 kwietnia 2018 r. odbył się Dzień Otwarty, na którym pojawiło się wielu gimnazjalistów, myślących o naszej szkole jako miejscu przyszłej nauki. Przybyli uczniowie mieli szansę przyjrzeć się szkole od wewnątrz oraz poczuć atmosferę jaka tu panuje. Gimnazjaliści i ich rodzice mogli szczegółowo poznać ofertę edukacyjną szkoły na rok szkolny 2018/2019, porozmawiać z nauczycielami, uczniami, a także absolwentami szkoły. Dodatkowo mogli zwiedzić nowocześnie wyposażone pracownie zawodowe oraz poznać specyfikę poszczególnych zawodów. Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom za włączenie się do organizacji tego wydarzenia. Bez Waszej energii i zaangażowania nie byłoby tak ciekawie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
Dodane: 2018-04-22, przez: Ewa Toczek