Trzy złote medale w Wyciskaniu Sztangi Leżąc na XV Mistrzostwach Szkół średnich
W celu popularyzacji sportów siłowych wśród młodzieży w dniu 6 kwietnia 2018 roku odbyły się XV Mistrzostwa ZSZ Nr 1 im. KEN o Puchar Dyrektora Szkoły w Wyciskaniu Leżąc. Zawodnicy rywalizowali w czterech kategoriach wagowych: do 72 kg, do 78 kg, do 85 kg i do 90 kg+. Uczniowie naszej szkoły wystartowali w każdej z tych kategorii. W wadze do 72 kg reprezentował nas Dawid Ustymowicz z klasy 2 TBI. Konkurencja była wyjątkowo silna, gdyż w tej kategorii wagowej o zwycięstwo rywalizowało kilkunastu zawodników. Niestety tym razem Dawid nie znalazł się w strefie medalowej. W pozostałych trzech kategoriach wagowych nie daliśmy szans gospodarzom zawodów, gdyż we wszystkich zajęliśmy pierwsze miejsca!
    Kuźmicz Piotr z klasy 3 TS1 w wadze do 78kg z wynikiem 130 kg Rafał Żuk z klasy 2 TMS w wadze do 85 kg – 142 kg Damian Lizut z klasy 3 TS2 w wadze do 90 kg+ wycisnął 155 kg
GRATULUJEMY!!!
Dodane: 2018-04-07, przez: Ewa Toczek